ghezel ala
تماس منابع دانلود پیوندها مقالات درباره  
   
فیلم و عکس ماهیگیری ورزشی بیماریها تکثیر و پرورش زیست شناسی صفحه اول
   
 
   
تبلیغات:

 

سلام

وبسایتی که پیش رو دارید، وبسایت تخصصی قزل آلا، با تکیه بر ماهی قزل آلای رنگین کمان (Oncorhynchus mykiss) می باشد. این وبسایت به صورت تخصصی به جوانب مختلف پیرامون ماهی قزل آلا خواهد پرداخت. هیات علمی این سایت تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شیلات می باشند که با کمک اطلاعات شخصی و نیز منابع ذکر شده در بخش مربوطه اقدام به راه اندازی و گسترش این وبسایت نموده اند.

این وبسایت حدود شش ماه بصورت بتا و جهت مشخص شدن ضعفهای ظاهری آن منتشر گردید و سرانجام در تیر ماه 1389 کار رسمی خود را آغاز نمود.

وبسایت قزل آلا، جزو گروه وبسایتهای وابسته به بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، Fishbase.ir می باشد. تیم راه انداز و اداره کننده این سایت، مجموعا بر روی ده سایت گوناگون در زمینه های مختلف علوم و صنایع شیلاتی و زیست شناسی دریا تمرکز نموده است و تا به امروز چهار سایت به مرحله اجرا در آمده است و انشاءالله سایر سایتها تا آخر سال 1389 افتتاح خواهد شد.

مدیران سایت به هیچ عنوان خود را بری از اشتباهات ندانسته و از هر گونه پیشنهاد و انتقاد اساتید، دانشجویان، کارشناسان و نیز فعالان عرصه تکثیر و پرورش ماهی قزل آلا به گرمی استقبال خواهد نمود. اگر آنچه که به دنبال آن بودید، در این سایت پیدا نکردید، حتما از بخش تماس با ما، به اطلاع مدیران سایت برسانید تا در اسرع وقت کمبود آن جبران گردد.

با تشکر
مدیر سایت